Портативний розкладний зарядний пристрій ALTEK ALT-120

Виробник: ALTEK
Артикул: 2115543
Наявність: 1
10.288 грн.

Портативний розкладний зарядний пристрій ALTEK ALT-120


Опис:


Сонячна монокристалічна панель потужністю в 120 Вт з MPPT контролером зможе заряджати всі ваші електроприлади починаючи від смартфонів до потужних рацій, ноутбуків, квадрокоптерів, портативних зарядних станцій та інших електроприладів, які можуть знадобитися в наметовому кемпінгу, поході з друзями, риб умовах.

Сонячна панель ALT-120 зможе швидко зарядити ваші пристрої завдяки технології швидкого заряджання (Power Delivery), при цьому зможе заряджати й інші підключені до панелі пристрої.

У цій сонячній панелі використовується MPPT контролер. MPPT контролер в основному відстежує положення максимальної потужності сонячної енергії, потім перетворює її на напругу та струм, необхідні для навантаження, щоб обладнання могло працювати на максимальній потужності та для швидкої зарядки акумуляторів.

Контролер з USB портами знаходиться на звороті панелі та для зручності обладнаний світловим індикатором. Також для найбільш ефективної зарядки приладів можна налаштувати контролер під різні види акумуляторів, встановлених у вашому пристрої. ((LI)Li-полімер/ (PbAc) Кислотні/ (LPF)LiFeP04)

В комплект входить кабель завдовжки 1,5 метра з роз'ємами МС4. За допомогою цього конектора можна заряджати портативну зарядну станцію ALTEK Power Edge AL 600, або інші портативні зарядні станції, що підтримують зарядку від сонячних панелей і відповідні за напругою заряду.

Для початку роботи сонячної панелі достатньо встановити її вертикально, розгорнути фотоелементами до сонця та виставити під прямим кутом до сонячних променів. Підключення пристроїв здійснюється на звороті панелі, що збереже їх від перегріву.

Головною умовою роботи панелі є наявність прямих сонячних променів. Фотоелементи панелі повинні бути розташовані на освітленій ділянці під прямими променями без пилу та бруду на фотоелементах.


Увага! Не заряджайте літієві акумулятори від затискачів!Опис виходів:


Вихід DC: 12.6В-8A/ 13.8В-7.8A/ 14.4В-7.5A

Вихід USB-C: 5В-3A/9В-3A/12В-3A/15В-3A/20В-3A

Вихід USB швидкої зарядки: 5В-3A/9В-2A/12В-1.5A

Вихід USB: 5В-3A

Вихід МС4: 24В/5А


Габарити:


Розмір у складеному стані: 530х515х45мм

Розмір у розкладеному стані: 1748х530х5мм

Вага: 4,9 кг


Комплектація:


Кабель: DC TO SAE TO із затискачами 18AWG (1,4 метра)

Кабель: MC4 (1,5 метри)


Колір:


мілітарі, чорний.

Technical
Країна виробник Китай
Тип панелі Монокристалічна
Потужність 120Вт
Напруга 24В
Струм при максимальній потужності
Напруга при максимальній потужності 24В
Гарантія 12міс
Пам'ять
Виробник Altek

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший